О нас

Компанія, яка є лідером на ринку постачання і реалізації найкращих литих та кованих дисків від найвідоміших брендів, має вже декілька років досвіду. Це стало можливим завдяки кільком факторам: прямим поставкам від виробників, вигідним цінам, оперативній доставці та увазі до бажань клієнтів.

Ми не пропонуємо будь-які товари, кожна модель диска і кожен бренд ретельно вивчаються на надійність, довговічність, якість виготовлення та безпеку, а потім потрапляють у наш магазин. Ми стали офіційними представниками більшості відомих компаній світу. Це означає, що ви отримуєте тільки найкраще і не переплачуєте при покупках.

Організовуючи процес реалізації коліс, ми забезпечили оптимальні складські запаси, які постійно розширюються та поповнюються новинками. Це означає, що в нашій компанії завжди є наявний потрібний вам комплект дисків. В виняткових випадках він буде одразу поставлений. Більше того, у вас є унікальна можливість замовити індивідуальні параметри коліс безпосередньо виробнику. І заявка буде виконана в першу чергу.

Реалізуючи колісні диски по всьому світу, ми не полюбляємо високі маржинальні прибутки, тому вартість коліс у нашій компанії помітно нижча, ніж у більшості постачальників. Ви точно не будете придбавати диски через посередників. Крім Сполучених Штатів та європейських країн, ми інтенсивно розвиваємо представництва по всій території.

Ми розуміємо, що нашим клієнтам потрібно отримати максимально коректну інформацію про пропоновані товари, і ми забезпечуємо це. Ми чесно розповідаємо про переваги та недоліки литих дисків, які рекомендуємо для встановлення. В нашому асортименті - лише перевірені бренди: Vossen Wheels, XO Luxury, Avantgarde, Lexani, KMC, Rohana, American-Racing, Velgen, Velano, BBS, XD-Series, Concavo, Asanti, Niche, DUB, ADV.1, HRE, Vorsteiner Niche, Giovanna. І звичайно ж, ми постійно в пошуку нових чудових дисків для вас.

Щоб уникнути можливих проблем з якістю пропонованих коліс, компанія постачає виключно оригінальну продукцію, відмовившись від невідомих брендів, підробок та реплік. На всі пропоновані товари поширюються повноцінні гарантії виробників (включаючи повну заміну). Ви можете бути абсолютно впевнені, що отримаєте диски з усіма заявленими параметрами, які прослужать довго і зроблять ваш автомобіль ще більш досконалим.

 

Переваги покупок в нашій компанії:

По-перше, ми гарантуємо оригінальність кожної товарної позиції. По-друге, кожен клієнт отримує вичерпну інформацію про товар, має можливість дослідити його якості і візуалізувати за допомогою галереї. По-третє, за нашою допомогою на клієнтів поширюються всі акційні пропозиції брендів, а також будь-які знижки.

Ми пропонуємо будь-які варіанти розрахунків, які зручні для клієнтів компанії (готівкові, електронні платежі та банківські перекази, безготівковий розрахунок і т. Д.). Ми беремо на себе організацію доставки до потрібного місця та в зручний для вас час. Поставки здійснюються в будь-яку точку світу.

Щоб виділитися на дорозі, деяким з наших клієнтів недостатньо просто придбати серійні литі диски. Спеціально для таких покупців компанія пропонує замовлення індивідуального фарбування (за каталогом) і / або додаткової обробки дисків. Для оптових покупців, магазинів, СТО та студій тюнінгу компанія розробила УТП.