Пошук за брендом

abcdefghijklmnopqrstuvwxyzO-9
 • Литі диски

  Легкие машинные диски, имеющие большое разнообразие дизайнерских решений способны преобразить любое спортивное авто.

 • Flowform диски

  Изготовленные по данной технологии диски имеет весомые преимущества перед обычными литыми - легкость, прочность, эластичность и устойчивость к ударам. Такие автодиски в целом можно рассматривать как более прочные и надежные.

 • Ковані диски

  Производятся меотодом обработки, с помощью спец.оборудования, цельной заготовки из авиационного алюминия. Основным преимуществом является максимальная прочность при легком весе, поэтому относительно высокая цена на них является вполне оправданной.

 • Off-Road диски

  Американские диски для внедорожников по небольшой стоимости. Прекрасно балансируются и имеют небольшой вес при высокой прочности. По отзывам покупателей выяснилось, что надежность этих автодисков чувствуется даже при абсолютном бездорожье.
Як представник десятків відомих виробників дисків, наша компанія пропонує клієнтам найкращі зразки їхньої продукції за вигідними умовами. Всі вони розміщені в тематичному каталозі, де кожний покупець зможе ознайомитися з основними параметрами дисків та їх коротким описом. Асортимент включає сотні моделей для автомобілів преміального класу та інших машин. Каталог постійно поповнюється, що забезпечує наших клієнтів рекордним вибором.

 

У магазині компанії ви не знайдете реплік і сумнівної якості підробок. Тут представлені виключно фірмові диски, які поступають безпосередньо від виробників. Ми пропонуємо продукцію відомих високоякісних брендів: Vossen, Lexani, Rohana, Velgen, BBS, Concavo, Asanti, DUB, ADV.1, Vorsteiner, Niche, HRE, XO Luxury, Avant Garde, Giovanna, KMC, XD-Series, American Racing. Перед тим, як увійти в каталог, кожен бренд проходить жорстку перевірку, в тому числі й на наявність позитивного досвіду жорсткого експлуатування в українських умовах.

 

Ми свідомо відбираємо тільки найкращі моделі дисків, які є на ринку. Від якості та надійності дисків залежить не тільки покращений вигляд автомобіля, але й його керованість, комфорт їзди та безпека власників. Тому ми рекомендуємо вам тільки найкращі моделі з зручною можливістю підбору дисків за кількома параметрами.

 

Легкосплавні диски мають безліч переваг. Прежде всего, це мінімальна вага, що на 15% перевищує найближчі аналоги відповідних параметрів. Підвищена міцність дисків повністю порівняна з показниками сталевих, але легкосплавні моделі мають безліч переваг. А унікальні сплави, з яких вони виготовлені, дозволили досягти чудової пластичності і рекордної довговічності.

 

На всіх клієнтів компанії повністю поширюються гарантії виробників, у деяких випадках - пожиттєві. Наші литі та ковані диски забезпечують відмінну стійкість на дорозі, підвищену чутливість керування та маневреність, прекрасно виглядають на дорозі.

 

Більшість моделей, які ми рекомендуємо, відрізняються універсальністю використання та розширеною лінійкою розмірів. Вони підходять практично до будь-яких гальмівних систем, типів кузовів і марок автомобілів. Деякі бренди твердо спеціалізуються на установці на автомобілях преміального класу, позашляховиках або спортивних авто.

 

Ми пропонуємо легкосплавні диски різного типу. Це можуть бути литі нерозбірні серії Monoblock, виконані за унікальними технологіями, або багатокомпонентні колеса. Ковані диски також представлені в каталозі в широкому асортименті. У більшості брендів є окремі лінійки, які відрізняються за типом і призначенням (спортивні, професійні та інші серії). Є також унікальні пропозиції ексклюзивних номерних дисків підвищеної якості.

 

Для тих клієнтів, які приділяють підвищену увагу дизайну дисків, завжди є відмінний вибір. Каталог пропонує різноманітні варіанти конструкцій: класичні, спіннери, сучасні розробки та всі модні рішення дизайнерів. Ви з легкістю підберете бажану ступінь глибини дисків, рівень вирина, відтінок кольору.

 

Поміж стандартних фарбувань, кількість яких у окремих моделей дисків досягає десятка, більшість виробників приймають індивідуальні замовлення на фарбування в будь-який колір з використаного каталогу. Це дає необмежені можливості для тюнінгу вашого автомобіля, дозволяючи придбати диски з коліром відповідного кузова або відмінне поєднання з його елементами оздоблення. Деякі виробники пропонують додаткове оздоблення: багатокольорове фарбування, використання золота та каменів Сваровскі.

 

Установка легкосплавных колес – это оправданные расходы, позволяющие повысить характеристики каждого автомобиля и его привлекательность. Что касается конструкции и дизайна, мы рады предложить исчерпывающий выбор дисков на любой вкус. И с удовольствием поможем подобрать идеальный комплект колес для любой машины. При необходимости задать уточняющий вопрос (параметры, стоимость, способ доставки) или получить информацию о наличии приглянувшегося комплекта колес вы легко можете связаться с нами по любому из каналов, указанных в контактах.